KONST / Litografier / Färglitografier 7832194
*
nr 783 2194
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Färglitografier, 2 st, Bo E Lundquist (f. 1937), 79 x 55
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 oktober 2012
kl 17:49:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/10 21:30:10
1
100 kr
15/10 17:44:26
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bo e lundquist färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:16
*
Bo E Lundquist
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
nr 783 2194
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Färglitografier, 2 st, Bo E Lundquist (f. 1937), 79 x 55
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 oktober 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/10 21:30:10 | 1 | 100 kr |
| 15/10 17:44:26 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bo e lundquist färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:16



